GRAND-MS, tonerová kazeta, renovácia Lexmark 13T0101 - služba

33,60 €
Na sklade
Kód tovaru: 939
 Späť do kategórie
Tonery do tlačiarne

"Overený obchod" Dlhodobá spokojnosť!

Možnosť objednať tovar 24 hodín denne.

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní.

Priamy dovozca tovaru zo zahraničia.

Tovar expedujeme do 24 hodín.

Info +421 905 520 305 info@tonerydotlaciarne.sk
 • Renovácia tonerovej kazety pre tlačiarne Lexmark.
 • Farba čierna (Bk - Black).
 • Výťažnosť cca 6000 strán.
 • UPOZORNENIE: Pri objednaní renovácie musíte zaslať telo kazety, nakoľko v opačnom prípade renováciu nie je možné vykonať!
 • Podrobnejšie údaje sú uvedené v detailoch.

INFO K RENOVÁCII Lexmark 13T0101

 1. Upozorňujeme kupujúceho, že v prípade "RENOVÁCIE" ide o objednávku služby, konkrétne renováciu jeho použitej (spotrebovanej) kazety.
 2. Z uvedeného dôvodu je renováciu možné vykonať len vtedy, ak je kupujúcim kazeta k renovácii zaslaná na adresu nášho e-shopu (GRAND - MS, s.r.o., ETDT, I. Krasku 1881/32-C, 971 01 Prievidza).
 3. Renováciu je možné začať vykonávať až po doručení kazety nášmu internetovému obchodu. Profesionálnu a odbornú renováciu zabezpečuje naša materská organizácia Grand - MS, s.r.o. Prievidza.
 4. Kazeta zasielaná k renovácii musí byť čistá, kompletná, mechanicky nepoškodená, s funkčnou elektronikou (okrem čipu - ten sa vymieňa za nový).
 5. V niektorých prípadoch sa však renovácia neodporúča, nie je vhodná, prípadne ju nie je možné kvalitne vykonať. Ako príklad je možné uviesť, že pri niektorých typoch je možné renovovať len originálne kazety, renovovať len ešte nerenovované kazety, renovovať len raz a podobne.
 6. Preto, ak Ste v minulosti u nás ešte svoje kazety nerenovovali a nemáte v danej oblasti príslušné skúsenosti doporučujeme, aby Ste sa najskôr poradili s našimi zamestnancami napríklad prostredníctvom
  1. Livechatoo okna (v pravej dolnej časti obrazovky nášho e-shopu).
  2. E-mailu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
  3. Skype: Grand - MS.
  4. Mobilného tel. čísla 0905 520 305.
  5. Prípadne osobne.
 7. Pre urýchlenie vybavenia kupujúceho (objednávajúceho si službu renovácie), môže ETDT, po prevzatí kazety určenej k renovácii, zaslať kupujúcemu späť inú už zrenovovanú kazetu. Týmto spôsobom sa zabezpečí, aby kupujúci nemusel dlho čakať na renováciu zaslanej kazety. Avšak v prípade, že kupujúci požaduje, aby mu bola späť zaslaná "len" jeho kazeta, musí danú skutočnosť uviesť v poznámke k objednávke (v druhom kroku pri realizovaní objednávky). V takomto prípade ETDT danú požiadavku akceptuje.
 8. Kazety k renovácii nezasielajte na dobierku, nakoľko v takomto prípade nebudú prebrané . V prípade, že by v dôsledku omylu došlo k ich prebratiu, budú Vám vrátené na Vaše náklady.
 9. Kazety, ktoré nie sú vhodné na renováciu budú v zmysle zákona znehodnotené, ako nebezpečný odpad. Ak však písomne (napr. e-mailom) požiadate o ich vrátenie, budú Vám zaslané na Vaše náklady, ako dobierka späť.
 10. Cez e-shop ETDT si renováciu len objednávate. Ak nebola dohodnutá platba predfaktúrou, za zrenovovanú kazetu zaplatíte až na dobierku, pri jej prebratí.

INFO K RENOVOVANEJ KAZETE

Výťažnosť (počet vytlačených strán) je udávaný v zmysle noriem ISO/IEC 19752 z júna 2004 pre čiernobiele tonerové kazety a ISO/IEC 19798 pre farebné tonery z 13. decembra 2006  (t.j. približne 5% pokrytie strany formátu A4).

Renováciu a predaj zabezpečuje organizácia Grand - MS, s.r.o. Prievidza, Slovenská republika, č.t.: 0905 520 305, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., web: www. grand-ms.sk, Skype: GRAND - MS.


Podobný tovar z kategórie

Renovovaná tonerová kazeta Lexmark X264H11G
Kód tovaru:2078
33,00 €
GRAND-MS, renovovaná tonerová kazeta pre Lexmark 12A7462
Kód tovaru:970
129,00 €
GRAND-MS, renovovaná tonerová kazeta pre Lexmark 69G8257
Kód tovaru:974
49,00 €