GRAND-MS, optický valec, renovácia OPC pre HP C9704A - služba

40,91 €
Na sklade
Kód tovaru: 891
 Späť do kategórie
Tonery do tlačiarne

"Overený obchod" Dlhodobá spokojnosť!

Možnosť objednať tovar 24 hodín denne.

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní.

Priamy dovozca tovaru zo zahraničia.

Tovar expedujeme do 24 hodín.

Info +421 905 520 305 info@tonerydotlaciarne.sk
 • Renovácia optického valca pre HP.
 • Výťažnosť cca 20 000 čb, alebo 5 000 farebnýchstrán.
 • UPOZORNENIE: Pri objednaní renovácie musíte zaslať telo OPC, nakoľko v opačnom prípade renováciu nie je možné vykonať! Podrobnejšie údaje sú uvedené v detailoch.

INFO K RENOVÁCII OPC pre HP C9704A

 1. Upozorňujeme kupujúceho, že v prípade "RENOVÁCIE" ide o objednávku služby, konkrétne renováciu jeho použitého OPC.
 2. Z uvedeného dôvodu je renováciu možné vykonať len vtedy, ak je kupujúcim OPC k renovácii zaslaný na adresu nášho e-shopu (GRAND - MS, s.r.o., ETDT, I. Krasku 1881/32-C, 971 01 Prievidza).
 3. Renováciu je možné začať vykonávať až po doručení OPC nášmu internetovému obchodu. Profesionálnu a odbornú renováciu zabezpečuje naša materská organizácia Grand - MS, s.r.o. Prievidza.
 4. OPC zasielaný k renovácii musí byť čistý, kompletný, mechanicky nepoškodený, s funkčnou elektronikou (okrem čipu - ten sa vymieňa za nový, ak ho OPC má).
 5. V niektorých prípadoch sa však renovácia neodporúča, nie je vhodná, prípadne ju nie je možné kvalitne vykonať. Ako príklad je možné uviesť, že pri niektorých typoch je možné renovovať len originálne OPC, renovovať len ešte nerenovované OPC, renovovať len raz a podobne.
 6. Preto, ak Ste v minulosti u nás ešte svoje OPC nerenovovali a nemáte v danej oblasti príslušné skúsenosti doporučujeme, aby Ste sa najskôr poradili s našimi zamestnancami napríklad prostredníctvom
  1. Livechatoo okna (v pravej dolnej časti obrazovky nášho e-shopu).
  2. E-mailu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
  3. Skype: Grand - MS.
  4. Mobilného tel. čísla 0905 520 305.
  5. Prípadne osobne.
 7. Pre urýchlenie vybavenia kupujúceho (objednávajúceho si službu renovácie), môže ETDT, po prevzatí OPC určeného k renovácii, zaslať kupujúcemu späť iný už zrenovovaný OPC. Týmto spôsobom sa zabezpečí, aby kupujúci nemusel dlho čakať na renováciu zaslaného OPC. Avšak v prípade, že kupujúci požaduje, aby mu bol späť zaslaná "len" jeho OPC, musí danú skutočnosť uviesť v poznámke k objednávke (v druhom kroku pri realizovaní objednávky). V takomto prípade ETDT danú požiadavku akceptuje.
 8. OPC k renovácii nezasielajte na dobierku, nakoľko v takomto prípade nebudú prebrané . V prípade, že by v dôsledku omylu došlo k ich prebratiu, budú Vám vrátené na Vaše náklady.
 9. OPC, ktoré nie sú vhodné na renováciu budú v zmysle zákona znehodnotené, ako nebezpečný odpad. Ak však písomne (napr. e-mailom) požiadate o ich vrátenie, budú Vám zaslané na Vaše náklady, ako dobierka späť.
 10. Cez e-shop ETDT si renováciu len objednávate. Ak nebola dohodnutá platba predfaktúrou, za zrenovovaný OPC zaplatíte až na dobierku, pri jej prebratí.

INFO K RENOVOVANÉMU OPC

Výťažnosť (počet vytlačených strán) je udávaný v zmysle noriem ISO/IEC 19752 z júna 2004 pre čiernobiele tonerové kazety a ISO/IEC 19798 pre farebné tonery z 13. decembra 2006  (t.j. približne 5% pokrytie strany formátu A4).

Renováciu a predaj zabezpečuje organizácia Grand - MS, s.r.o. Prievidza, Slovenská republika, č.t.: 0905 520 305, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., web: www.grand-ms.sk, Skype: GRAND - MS.


Podobný tovar z kategórie