Čistiaca kvapalina - pre atramentové kazety - 1000 ml

70,00 €
Na sklade
Kód tovaru: 1126
 Späť do kategórie
Tonery do tlačiarne

"Overený obchod" Dlhodobá spokojnosť!

Možnosť objednať tovar 24 hodín denne.

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní.

Priamy dovozca tovaru zo zahraničia.

Tovar expedujeme do 24 hodín.

Info +421 905 520 305 info@tonerydotlaciarne.sk
 • Čistiaca kvapalina pre trysky atramentových kaziet.
 • Vynikajúci pomocník v prípade, zaschnutia trysiek.
 • V mnohých prípadoch pomôže sprevádzkovať zachnuté trysky.
 • Najjednoduhšia aplikácia je nanesením na trysky kaziet.
 • Skúsenejší môžu použiť aj injekčnú striekačku.
 • Správne a najoptimálnejšie použitie je však za pomoci príslušného aktivátora, ktorý dostanete taktiež v našom eshope.

INFO K TOVARU


 1. Zasielaná čistiaca tekutina je vhodná tak pre všetky tlačové hlavy atramentových tlačiarní, ako i trysky atramentových kaziet pracujúcich na piezoelektrickom a termoelektrickom princípe.
 2. Za dodržania horeuveného bodu, je vhodná pre všetky hlavy atramentových tlačiarní a kazety od všetkých výrobcov. Používa sa pre všetky farby (CMYK) a to či už pre DYE-BASED, či PIGMENT atramenty.
 3. Použitie čistiacej tekutiny však nie je možné na "Solvent" a "EcoSolvent" atramenty (používané hlavne reklamnými plotrami pre vonkajšie použitie).
 4. Upozorňujeme, že čistenie hlavy tlačiarne, či atramentovej kazety nie je celkom jednoduchá záležitosť a k vykonávania tejto činnosti je potrebné mať už určité vedomosti a prax.
 5. Pri manipulácii s tlačovými hlavami a kazetami postupujte opatrne. Dbajte, aby Ste ich nepoškodili mechanicky, nezoskratovali dotykom (napr. telovým potom), neutierali do nevhodných savých podložiek, .... .
 6. Neodbornou manipuláciou si môžete hlavu, či kazetu poškodiť.
 7. Nezabudnite, že čistiaca tekutina je predávaná ako doplnok k "už zakúpenému" aktivátoru, ktorý je jediným nástrojom, s ktorým môžete v domácich podmienkach s kazetami manipulovať (kde je priložený i konkrétny návod na použitie). V prípade tlačových hláv, je zas predávaná ako doplnok k "špecialnym ultrazvukovým zariadeniam" v ktorých sa čistenie hlavy vykonáva (kde je priložený i konkrétny návod na použitie). V prípade, že vykonávate čistenie bez týchto špeciálnych pomôcok (aktívátor, či ultrazvukové zariadenie) určených na domáce použitie riskujte poškodenie tlačovej hlavy, či kazety.
 8. Taktiež je potrebné pripomenúť, že ani "čistiaca kvapalina" nie je všeliekom a nedokáže odstrániť niektoré závady.

 
Priamy dovoz, distribúciu, veľkoobchodný a maloobchodný predaj zabezpečuje organizácia Grand - MS, s.r.o. Prievidza, Slovenská republika, č.t.: 0905 520 305, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., web: www. grand-ms.sk, Skype: GRAND - MS.


Podobný tovar z kategórie

Tonerová kazeta kompatibilná s HP Q7551A
Kód tovaru:868
15,20 €
Atrament - pre kazety Lexmark 35 - 1 ml - purpurový
Kód tovaru:3933
0,10 €
RED PRINT, kompatibil s Epson T1813 M (C13T18134010)
Kód tovaru:1662
0,83 €